Co je v SEJFu, to se počítá.

Když chcete výhodně nakoupit.

Chci SEJF

Co je SEJF

SEJF je aplikace pro chytré telefony, bez které se neobejdete!

Když si chcete zjednodušit život

Když chcete jít s dobou

Když nechcete nosit po kapsách mince na MHD nebo na parkování Mít SEJF v mobilu se prostě vyplatí!

Proč mít SEJF

Ulehčuje každodenní život

Kupte si MHD jízdenky či kupóny, zaplaťte za parking, soutěžte o vstupenky a mnoho dalšího. Vše na jednom místě kdykoliv potřebujete.

Umožňuje platit za různé služby

Provádějte bezpečné, bezkontaktní, bezhotovostní platby prostřednictvím chytrého telefonu.

Nabízí zajímavý obsah

Soutěžte, tipujte, hrajte si, bavte se a využívejte další výhody určené výhradně uživatelům aplikace SEJF.

Vyžádejte si více informací

Co umí SEJF?

Všechno, co potřebujete každý den, najdete v SEJFu.

Chci SEJF

Nainstalujte si SEJF a začněte ho využívat. Je to snadné.

Nainstalujte si SEJF
právě teď

K dispozici pro iOS a Android


SEJF je aplikace pro mobilní telefony, která umožňuje nakupování, placení, převody peněz nebo hlasování v soutěžích prostřednictvím mého mobilního telefonu. Už nemusím hledat mince do různých automatů nebo posílat složité kódy SMSkou, vše SEJFnu snadno pomocí 3-4 kliknutí.

Vedení SEJFu, výpisy i platby jsou bez poplatku. Převody z ČSOB a Era smartbankingu a ze systému PaySec jsou také bez poplatku. Za převody z platební karty bude k převáděné částce naúčtován poplatek ve výši 1,94%. Při vkládání peněz do sejfu převodem z Vašeho bankovního účtu nebo hotovostním vkladem na pobočce banky SEJF žádné poplatky neúčtuje, nicméně individuální polatek může být účtován příslušnou bankou.

Peníze do SEJFu mohu vložit ze své platební karty, převodem ze svého bankovního účtu nebo hotovostním vkladem na pobočkách Raiffeisenbank. Na horní liště hlavního menu SEJFu je tlačítko „+“. Po stisknutí zvolím jednu z možností vložení peněz do SEJFu, všechny jsou zde podrobně popsány.

PIN v SEJFu chrání účet podobně, jako např. PIN k platební kartě. Zadáním PINu potvrdím vždy každou platbu nebo převod peněz, které chci provést, a mám tak jistotu, že jsou mé peníze v bezpečí. PIN také slouží k nahlížení do historie pohybů v mém SEJFu nebo k vytvoření vstupního kódu do chráněné klientské sekce na www.sejf.cz. PIN je proto velmi důležitý údaj, který je třeba si zapamatovat nebo uložit na bezpečné místo.

Pro obnovení PINu se obrátím na zákaznickou podporu na helpdesk@sejf.cz Pro komunikaci s operátorem potřebuju PUK, který mi byl zaslán emailem při registraci sejfu. Po odblokování SEJFu si zvolím PIN nový.

SEJF mohu mít na všech typech mobilních telefonů, které mají operační systém Android 2.3 a vyšší nebo iOS 5.0 a vyšší.

Ano, je! SEJF používá patentovanou technologii a jeho provozování je podmíněno registrací u ČNB. Splňuje nejpřísnější kritéria pro finanční převody prostřednictvím mobilního telefonu.

Nemusím se obávat, že o své peníze přijdu. Bez PINu se nikdo nedostane ani k penězům, ani k mým osobním údajům, které mám v SEJFu uložené. V případě, že o svůj telefon opravdu přijdu, jednoduše kontaktuji zákaznickou linku +420 776 545 554. Ve svém novém telefonu si pak znovu nainstaluji sejf a mám opět přístup k penězům, které jsem si do SEJF vložil.

SEJF mi umožní převádět bezhotovostní platby a převody především tam, kde běžně platím mincemi. Se SEJFem si snadno zakoupím např. jízdenku, parkovací lístek nebo výhodný slevový kupon. SEJF mi ale taky pomůže sjednat cestovní pojištění, nebo věnovat dárcovský příspěvek významným nadacím a jiným dobročinným organizacím. Pokud se mi zachce soutěžit o ceny, nebo hlasovat v anketách. V SEJFu navíc uvidím historii svých účastí v soutěžích a anketách pěkně přehledně. Peníze můžu také posílat svým přátelům a blízkým ze svého SEJFu do jejich. Dostanou je ode mě okamžitě.

Limit pro jednotlivou platbu je dostatečně vysoký, abyste mohli provádět všechny drobné nákupy a platby. V současné době je jednotlivá transakce omezena částkou 500 EUR.

V sekci „koupit“ najdu katalog praktických produktů a služeb, které můžu nakoupit přímo v SEJFu. Stačí pouze vybrat z nabídky a provést platbu. Následně obdržím doklad o zaplacení (jízdenku, parkovací lístek) přímo do svého SEJFu. Můžu zde ale provést platbu za službu nebo zboží, které kupuju v obchodě nebo na internetu, stačí, když mi obchodník poskytne kód platby, který vložím do okna „Kód příjemce platby“ a potvrdím PINem.

Díky této funkci můžu posílat peníze kamarádům, známým nebo příbuzným do jejich SEJFu. Stačí jen zadat jejich telefonní číslo, zvolit částku a potvrdit PINem. Peníze můžu poslat také dobročinným organizacím do jejich SEJFu a podpořit tak jejich činnost.

Sem chodím, když mám chuť si o něco zahrát. Najdu tady množství soutěží a anket, ve kterých můžu vyhrát zajímavé ceny. Sledujte taky nabídku soutěží, hlasujte a získejte svou výhru!

V této části SEJFu se pravidelně objevují kupóny na slevu do různých obchodů, barů, kaváren a restaurací, ve kterých můžu díky SEJFu ušetřit. Aktuální nabídku výhod v okolí místa, kde se právě nacházím, si prohlédnu v přehledné mapě.

Jedná se o unikátní kód platby, kterou se právě chystám provést při nákupu zboží nebo služby v obchodě nebo na internetu. Tento údaj mi poskytne obchodník (příjemce platby). Díky tomu dojde na jeho straně k potvrzení o přijetí platby.

Když se poprvé přihlašuji do klientské sekce na webu www.sejf.cz, jsem vyzván k zadání čísla svého bankovního účtu, který chci připojit k SEJFu. Toto je možné pouze při prvním přihlášení, takže pokud tuto výzvu budu ignorovat, budu muset zadání čísla účtu provést přes helpdesk sejfu na emailu helpdesk@sejf.cz, kam zašlu svou žádost společně s PUKem. Stejný postup je potřeba provést i v případě, že budu chtít číslo bankovního účtu změnit, např. když přejdu k jiné bance.

Do klientské sekce na webu www.sejf.cz vstoupím v pravém horním rohu, vyplněním svého telefonního čísla včetně mezistátní předvolby (např. +420123456789) a bezpečnostního kódu, který získám v aplikaci SEJF, kliknutím na nabídku v poli „Zůstatek“ na horní liště hlavního menu a zvolím položku „Kód pro přihlášení na sejf.cz“. Zadáním PINu potvrdím žádost o vygenerování kódu, který pak použiju při přihlášení.

Jedná se o bezpečnostní kód, který slouží pro přihlášení do klientské sekce na webu www.sejf.cz, kde si mohu kontrolovat pohyby na účtu. Získám ho kliknutím na nabídku v poli „Zůstatek“ na horní liště hlavního menu v aplikaci SEJF a zvolím položku „Kód pro přihlášení na sejf.cz“. Zadáním PINu potvrdím žádost o vygenerování kódu, který pak použiju při přihlášení.

Převodem z  bankovního účtu nebo hotovostním vkladem můžu do SEJFu vložit libovolnou částku nepřesahující 500 EUR. Převodem z karty minimálně 100 Kč.

Daňový doklad k nákupu prostřednictvím SEJFu vždy získám u poskytovatele služby, tzn. k jízdence MHD na webovém portálu příslušného dopravního podniku, k dárcovskému příspěvku u příslušné nadace apod.

O této možnosti do budoucna uvažujeme, určitě vás budeme včas informovat.

Nebude. SEJF je určený k nákupu přes mobilní telefon, v situacích, kdy nemám dostatek hotovosti nebo potřebné mince, ale mám u sebe svůj mobil.

Pokud se chci pouze podívat třeba do nápovědy, nebo změnit nastavení jazyka, tak ano. Proto, abych mohl provést nějakou transakci, musím mít připojení k internetu.

Ano je to možné, při kontrole bude spolucestujicimu jízdenka uznána pouze v případě možnosti ověření v telefonu, musíte tedy absolvovat celou cestu společně.

Tato informace vás upozorňuje na fakt, že jízdenka nabývá platnosti až po 90 sekundách od jejího zakoupení. Ve chvíli, kdy by vás kontrolor zastihl sice se zakoupenou jízdenkou, ale ještě v této době, nebude ji moct ověřit a nemusí ji uznat jako platnou. Toto opatření slouží jako ochrana před zneužitím SEJFu nepoctivými cestujícími, kteří by si jízdenku zakoupili jen v případě namátkové kontroly. Doporučujeme zakoupit si jízdenku s dostatečným předstihem a předejít tak nepříjemnostem.

Jízdenku jste si zřejmě koupili v místě s nedostatečně kvalitním datovým připojením, kde se aplikace nemůže spojit se serverem a výsledkem je, že se platná jízdenka nezobrazí. V případě, že byla částka za jízdenku odečtena, pak systém zakoupenou jízdenku eviduje a revizor je schopen jí najít podle telefonního čísla.

V případě nepříjemné ztráty nebo odcizení telefonu stačí zablokovat SIM kartu a nikdo nemůže s penězi v SEJFu manipulovat, SEJF zůstane v bezpečí.

 

Veškerá komunikace v SEJFu je šifrovaná, takže se nikdo jiný nedostane k vašim citlivým, osobním údajům.

 

SEJF je napojený na interní systémy využívané Městskou/Obecní policií, revizory a dalšími kontrolními autoritami souvisejícími s poskytovanými službami aplikace SEJF.

 

Kdykoliv se můžete přihlásit do svého účtu (administračního rozhraní) přes webový prohlížeč, kde získáte podrobný přehled o realizovaných platbách a dokladech, stavu účtu atd.

 

Pro odeslání jakékoliv platby je z bezpečnostních důvodů nutné zadat osobní PIN kód. Pokud aplikaci z jakéhokoliv důvodu opustíte, automaticky se odhlásí a zachová vše bezpečně uložené. 

 

Provozovatel aplikace SEJF je zapsán Českou národní bankou do registru vydavatelů elektronických peněz malého rozsahu. Česká národní banka je zároveň orgánem dohledu v oblasti poskytování platebních služeb.

 

Naši partneři

Systém SEJF je využíván jako unikátní platební nástroj, který díky technologii chytrých telefonů přináší množství vylepšení a výhod nejen pro uživatele, ale i pro obchodníky. SEJF je napojený na ověřený ticketingový systém, který spolehlivě funguje ve více než 40 městech České republiky. Platby za jízdné, parkovné či další služby, kde je nutné vystavení, distribuce a validace dokladu, se tak stávají pohodlnými, rychlými a přehlednými.

Lístek na MHD v Táboře už nechte doma, stačí mobil..

Dopravce nabízí aplikaci, která je k použití na chytrých telefonech. Jde o mobilní peněženku neboli SEJF. Přes něj rovněž pohodlně nakoupíte jízdenku. Ovšem s rozdílem, že z běžného telefonu zaplatíte za SMS buď 18 nebo 10 korun, s aplikací v chytrém telefonu si vyberete ze všech typů jízdenek, od pěti do 50 korun. Cestující dostávají alternativu k novinovým stánkům nebo automatům na papírové jízdenky. Více info nahttp://www.denik.cz/jihocesky-kraj/listek-uz-nechte-doma-staci-mobil-20150904-rbwa.html

Soutěž o účast na filmové premiéře

Společně s naším partnerem Tiscali Media, portálem Ženy.tiscali.cz jsme uspořádali soutěž. Fotoreport z akce najde zde http://zeny.tiscali.cz/vyherci-souteze-o-ucast-na-premiere-filmu-buraceni-si-akci-opravdu-uzili-246696

Frekvence 1 o soutěži SEJF a UNICEF

Hokejista a vyslanec dobré vůle UNICEF Patrik Eliáš ještě před začátkem hokejové sezóny v USA podpořil UNICEF ČR a zúčastnil se slavnostní večeře s výhercem letní soutěže, jejímž cílem bylo podpořit nové technologie umožňující finančně podporovat neziskové organizace. Soutěž probíhala prostřednictvím mobilní platební aplikace Sejf.

„Někdy stačí překvapivě málo – jediné kliknutí v mobilu – aby člověk pomohl zachránit život někoho, kdo tuto pomoc skutečně potřebuje. Podporuji UNICEF již dlouho a rád využívám nové způsoby, kterými lze jednoduše poslat pomoc,“ říká hokejista Patrik Eliáš. http://www.frekvence1.cz/zivotni-styl/pomahat-mohou-vsichni-rika-hokejista-patrik-elias-14687.shtml

SEJF byl doporučen časopisem Computer

Časopis Computer zařadil Sejf do tipů na mobilní aplikace. K pozitivním stránkám aplikace zařadil bezproblémovou funkčnost a rychlé a pohodlné kupování jízdenek. Jediným negativem je chybějící verze pro Windows Phone. Autor článku svou recenzi uzavírá konstatováním: „Po několika týdnech kupování jízdenek v Brně mohu potvrdit bezproblémovou funkčnost a hlavně už žádné nošení drobných.“

 

Kdo kupuje jízdenky přes Sejf, může vyhrát

Vít Lukáš, 2.6.2014, Deník

Ústí nad Labem - Cestující v ústecké MHD chce pomocí soutěže místní dopravní podnik přimět, aby využívali aplikaci Sejf. Jejím prostřednictvím si mohou majitelé chytrých telefonů kupovat elektronickou jízdenku, která je obdobou mnohem rozšířenější SMS jízdenky.

Účastnit se jí mohou všichni ti, kdo do konce srpna prostřednictvím svého telefonu odešlou pomocí aplikace Sejf devět klíčových slov ze soutěžních lokalit. Ty jsou na různých místech Ústí nad Labem. Za to mohou vyhrát řadu cen.

Aplikaci dopravní podnik zavedl na začátku loňské zimy. Přináší úsporu peněz jak cestujícím, tak dopravnímu podniku.

„Za její provoz platíme méně než za SMS jízdenky," řekl tehdy ředitel dopravního podniku Radek Chobot. Lidé navíc nemusí hradit cenu za odeslání SMS.

V Ústí lze ale aplikaci využít také k nákupu parkovacího lístku v automatech provozovaných Městskými službami.

GLOBDATA a.s.
Na příkopě 393/11
110 00 Praha 1
IČ: 05642361

+420 776 545 554 (blokace)
+420 267 090 338 (informace)

Jsme tu pro Vás, neváhejte se nám ozvat.

Kolik očí má člověk? číslo...

O společnosti

Předmětem podnikání společnosti GLOBDATA a.s. jsou služby v oblasti přímých elektronických plateb pomocí mobilního telefonu. Aktuální projekt, mobilní aplikace SEJF, je systém elektronických peněz v mobilu. Řeší platby na místech, kde jste se dříve neobešli bez mincí. Umožňuje snadné a rychlé zakoupení jízdenek na MHD a parkovacích lístků bez nutnosti použití platebních automatů. Pomocí SEJFu se také můžete připojistit na cesty, zakoupit si slevu do oblíbené restaurace, soutěžit o ceny nebo v online režimu zaslat peníze blízkým či přispět potřebným v partnerských nadacích.

 

GLOBDATA a.s. je zapsána Českou národní bankou se sídlem v Praze do registru vydavatelů elektronických peněz malého rozsahu. Česká národní banka je zároveň orgánem dohledu v oblasti poskytování platebních služeb.